Bu kullanım şartları sözleşmesi http://dev.appmarket.com.tr ("AppMarket Geliştirici Portali") web sitesi ve bu site içerisinde bulunan servislerin kullanıma ilişkin kuralları içermektedir. AppMarket Geliştirici Portali sitesini kullanarak bu sözleşmede bulunan şartları kabul etmiş sayılmaktasınız eğer bu sözleşmeyi onaylamıyorsanız lütfen ilerlemeyiniz.

13 yaşından küçük iseniz lütfen Geliştirici Portalini kullanmayınız. Eğer 18 yaşından küçük iseniz lütfen ailenizin onayına ve tavsiyelerine danışınız.

Genel olarak, AppMarket Geliştirici Portalini kullanımınız bu şartlara bağlıdır. AppMarket Geliştirici Portali site yapısı altındaki farklı alanlara ait farklı kullanım şartları olabilir. Bu farklı kullanım şartları oluşur ise size bildirilecektir. Bu kullanım şartları sözleşmesi zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bu sebeple, sürekli olarak bu sayfayı ziyaret ederek değişiklikleri gözlemlemenizi tavsiye ederiz.

Hakkımızda

AppMarket Geliştirici Portali, Turkcell tarafından geliştirilmiştir ve işletilmektedir. AppMarket Geliştirici Portali ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi beklemekteyiz. Bu konuda iletişim kurmak isterseniz; yardim@appmarket.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Geliştirici Portaline Giriş

Zaman içerisinde AppMarket Geliştirici Portali üzerinde bulunan bazı bilgileri değiştirilebilir veya portal bünyesinde bulunan bazı alanlara erişim yasaklanabilir. AppMarket Geliştirici Portaline aksamadan veya hatalardan arınmış bir şekilde erişimin sağlanması garanti edilmez. AppMarket Geliştirici Portaline erişiminizi sağlayacak bütün ayarlamalar kullanıcı tarafından sağlanması gerekmektedir.

Kullanıcılar AppMarket Geliştirici Portalinin kullanımını güvenliğini olumsuz yönde etkileyecek virüs, trojan veya malware benzeri saldırılarda bulunamaz. AppMarket Geliştirici Portaline izinsiz giriş gerçekleştiremez.

AppMarket Geliştirici Portalinin Kullanımı

Bu sözleşmeyi onaylayarak, ırkçı, küçük düşürücü, yasaklı, tehdit ve içeren veya başkalarının haklarını ihlal eden materyalleri site içerisine yüklemeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz. Uygunsuz tüm içerikler kaldırılacaktır.

Site içerisinde bulunan makaleleri veya site sayfalarını kişisel kullanım için yazdırabilirsiniz. AppMarket Geliştirici Portaline ait diğer materyallerin dağıtımı ile ilgili Turkcell ile ayrıca dağıtım sözleşmesi yapmanız gerekmektedir. Eğer web sitesi içerisinde uygunsuz materyaller bulmuş iseniz lütfen bizimle yardim@AppMarket.com adresinden iletişime geçiniz. Lütfen bulduğunuz materyale nasıl ulaşılacağını ve neden uygunsuz olduğunu kısa bir açıklama ile bize bildiriniz


Yasal Uyarı

AppMarket Geliştirici Portali 'olduğu gibi' sağlanmaktadır. Turkcell Geliştirici Portalinde yayınlanan tüm içeriklerin doğruluğunun sağlaması için çalışmaktadır fakat içeriklerin; doğruluğu, zamanlaması veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir yanlışlıktan veya karışıklıktan sorumlu tutulamaz. Kullanım Şartları sözleşmesi bu sitenin kullanımı sonucu oluşabilecek, ihmal, dolandırıcılık ölüm veya yaralanma vakalarının Turkcell’in sorumluluğu dışında olduğunu ve kullanıcı iseniz, bu şartların herhangi bir ihlali veya AppMarket Geliştirici Portalinin sizin kullanımınızdan kaynaklanan, zarar, mahkeme masrafları, avukatlık ücretleri dahil olmak üzere tüm masrafların kullanıcı tarafından tahsil edeceğini teyit eder.

Açıkça bu bölümde belirtilen haller dışında hiçbir parti ya da sözleşme, haksız fiil, kusursuz sorumluluk veya kâr kaybı, beklenen kar kaybı için herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi cezai veya dolaylı zararlar için yükümlüdür. Bu şartlar kabul edilmiyor ise tek çözüm AppMarket Geliştirici Portali kullanımına devam etmemektir.

Fikri Mülkiyet

Turkcell, AppMarket Geliştirici Portaline ilişkin tüm fikri mülkiyet, veri tabanları ve iyi niyetlerine tüm hakların sahibidir. Bu kullanım şartları sözleşmesi içerisinde hiçbir tanım, kullanıcının herhangi bir hak veya materyale ile ilgili yetkili olduğu ibaresini taşımamaktadır. Kullanıcı site Forumlarına veya Bloglarına yaptığı katkılardan birebir sorumludur. AppMarket Geliştirici Portaline içerik girerek, AppMarket Geliştirici Portali içerisindeki içerikleri kullanmak için münhasır olmayan, telif ücreti olmaksızın dünya çapında lisans vermeyi kabul edersiniz.

Üçüncü Şahıs Web Siteleri

AppMarket Geliştirici Portali üzerinden ulaşmakta olduğunuz üçüncü parti web sitelerine ait servisler ve bu siteler üzerinde bulunan içeriklere ulaşmanız konusunda yaşayabileceğiniz aksaklıklardan Turkcell sorumlu değildir.

Genel

AppMarket Geliştirici Portalinin kullanımı T.C kanunlarına göre düzenlenmiş olup web sitesi hakkında veya kullanımı ile ilgili oluşabilecek tüm davalar Türkiye mahkemelerinde görülecektir.

Bu şartlar Turkcell ve kullanıcı arasında geçerlidir başka hiç kimse bu şartlardan yararlanamaz.